Rychlý odkup Vaší nemovitosti – volejte 603 711 517 nebo pište sms – ozveme se zpět.

DOVOLENÁ, apartmány ve Španělsku

Cena: 1 Kč, 490 euro, pro 4 osoby a 7 dní. Neplatíte provizi , lokalita: Torrevieja, provincie Alicante, pobřeží Costa Blanca
Velikost: 2+kk
Číslo podlaží: I.NP
Balkón: ano
Kontakt na makléře : Hložková Eva tel.: 603 711 517
Energetická náročnost budovy: G-Mimořádně nehospodárná


Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu dva na sobě nezávislé apartmány (Salamanca, Huesca) v Torrevieja ve Španělsku. Torrevieja se nachází v jihovýchodní části Španělska, na pobřeží Costa Blanca. Město je součástí španělské provincie Alicante. Je to bývalá rybářská vesnice, která se rozrostla na velké město, které má dnes 100 tisíc obyvatel. Torrevieja a okolí nabízí zábavu pro každého.

Torrevieja je také známá pro své mořské laguny a dlouhé písečné pláže. Zdejší klima je to nejteplejší z celého Španělska a údajně také třetí nejlepší na celém světě. Jednopatrová vila s apartmány se nachází 38km jižně od Alicante a je ideálně situovaná pro příjemně strávenou dovolenou u moře. Milovníci golfu ocení velké množství kvalitních golfových hřišť, vzdálených pouhých 15 minut autem od Torrevieja.

Apartmán SALAMANCA, viz.fotogalerie ( pobřeží Costa Blanca, Torrevieja – La Mata ): Apartmán Salamanca 19 s ložnicí, dětským pokojem, kuchyní, koupelnou a venkovní terasou se nachází v residenci Lomas Altas. Je plně zařízený pro 4 až 5 osob a nabízí veškerý komfort pro příjemně strávenou dovolenou u moře. Playa La Mata dlouhá 2 km se nachází necelých 400 metrů od apartmánu. Nedaleko je autobusová zastavka, pošta, bar, restaurace, banka, autopůjčovna. Tradičním nákupním centrem pro denní nákupy potravin je Mercadona. Vybavenost: Klimatizace na studený a teplý ohřev, TV Philips, DVD, satelit, pračka, mikrovlnná trouba, trouba FAGOR, indkukční vaření, kompletní kuchyňská výbava, venkovní posezení, grilovací rošt, venkovní sprcha, záchod, plážové prádlo, lehátka, deštníky, ručníky, ložní prádlo, povlečení, dětské hračky, dětská postýlka, autosedačka, rybářská výbava, golfová výbava.

Apartmán HUESCA ( pobřeží Costa Blanca, Torrevieja – La Mata ): Apartmán HUESCA 18 s ložnicí, dětským pokojem, kuchyní, dvě koupelny a velká terasa, zařízený pro 4–5osob. Vybavení viz. apartmán Salamanca. Dopravu z letiště přímo do apartmánu Vám můžeme zajistit. Další informace k dispozici v naší kanceláři ( letenky, půjčení auta, seznam golfových hřišť ap. ).

Kontakt na makléře

Eva Hložková
+420 603 711 517
info@realityblankyt.cz

Kontaktujte nás