Rychlý odkup Vaší nemovitosti – volejte 603 711 517 nebo pište sms – ozveme se zpět.

RD Štípa

Cena: na vyžádání, lokalita: Zlín, Štípa
NOVÁ CENA
Místností: Restaurace, vinotéka, byt
Sklep: ano
Zastavěná plocha: 529 m2
Plocha pozemku celkem: 1122 m2
Garáž: garážové stání
Poslední rekonstrukce : průběžně
Způsob vytápění: ústřední topení
Zdroj teplé vody: el.bojler+solární ohřev
Elektrický proud: ano
Kontakt na makléře : Eva Hložková tel. 603 711 517
Energetická náročnost budov: G-Mimořádně nehospodárná


Popis nemovitosti

Příležitost i pro developery – zavedená restaurace včetně penzionu ( ubytování hotelového typu ), vinotéky a bytu – objekt s možností nadstavby a vybudování bytových jednotek. Objekt se nachází ve Zlíně, místní část Štípa. Nabízená nemovitost má lukrativní polohu – je situována na Mariánském náměstí, v blízkosti poutního kostela Narození Panny Marie a u komunikace k ZOO Lešná. U nabízené nemovitosti se nachází parkoviště pro cca.20 aut. Další veřejné parkoviště pro cca. 30 aut se nachází přímo za objektem.

Dispozice: V suterénu domu se nachází sklep s výtahem.

V přízemí objektu je restaurace ( 50míst ), salónek pro pořádání oslav ( 24míst ), venkovní zahrádka (40míst ), kuchyně, rozsáhlé zázemí a technické prostory. Dále je v přízemí nemovitosti provozována vinotéka s posezením, obchůdkem a vlastním zázemím ( včetně sociálního zařízení ), z čelní strany budovy je také situován samostatný vchod do penzionu a nabízí se dokončení započaté rekonstrukce prostoru pro apartmán či byt o velikosti 1+ 1 ( 70m2 ) s vlastní koupelnou a toaletou.

Ve 2.NP je rozděleno na dvě samostatné části, každá s vlastním vstupem – v jedné části je vybudovaný prostorově nadstandardní podkrovní byt 5+1 se zimní zahradou a terasou. Tato terasa je situována na východní stranu, do klidné zahradní části objektu. Byt disponuje dvěma koupelnami. Ve druhé části se nachází penzion, který má k dispozici 3 pokoje a apartmán – každá ubytovací kapacita má sociální zařízení, dále je zde kancelář, pokoj a technické zázemí pro penzion.

Vstup do soukromé obytné části domu a vjezd pro auta automatickou bránou je k dispozici z neveřejné části objektu.

Vytápění a ohřev vody: Restaurace má k dipozici 300l bojler na solární ohřev, vytápění ústředním topením zajišťuje plynový kotel Penzion má k dispozici plynový kotel + bojler a fotovoltanickou elektřinu Byt je vytápěn ústředním topením prostřednictvím plynového kotle, bojler elektrický. Dům má vlastní fotovoltanickou elektrárnu v hodnotě 9,4kWh.

Na zahradě najdete bazén, prostorný altánek s krbem, udírnou a sklípek. Kryté parkovací stání pro 2auta. Veškeré vybavení objektu je součástí této nabídky. Energetická náročnost budovy – uvádíme skupinu G ( štítek se vyhotovuje ).

Kontakt na makléře

Eva Hložková
+420 603 711 517
info@realityblankyt.cz

Kontaktujte nás