Rychlý odkup Vaší nemovitosti – volejte 603 711 517 nebo pište sms – ozveme se zpět.

Víceúčelový objekt s bytem, Zlín, Štípa

Cena: 19 800 000 Kč, lokalita: Zlín, Štípa
NOVÁ CENA
Místností: viz. popis
Sklep: ano
Zastavěná plocha: 505 m2
Plocha pozemku celkem: 1122 m2
Garáž: garážové stání
Poslední rekonstrukce : průběžně
Způsob vytápění: ústřední topení
Zdroj teplé vody: el.bojler+solární ohřev
Elektrický proud: ano
Kdy bude k dispozici : dohodou
Kontakt na makléře : Eva Hložková tel. 603 711 517
Energetická náročnost budov: G-Mimořádně nehospodárná


Popis nemovitosti

Nabízím k prodeji rozlehlou nemovitost – dům s nebytovými prostory, podkrovním bytem s terasou, zahradou s venkovním bazénem, zastřešeným posezením s krbem i udírnou a krytá parkovací stání.

Objekt se nachází ve Zlíně, místní část Štípa. Nabízená nemovitost má lukrativní polohu – je situována na Mariánském náměstí, v blízkosti poutního kostela Narození Panny Marie a u komunikace k ZOO Lešná.

V nemovitosti najdete: zavedenou restauraci, vinotéku, penzion, kancelářské prostory, byt 5+1 a byt 2+kk.

Dispozice: V přízemí objektu je restaurace ( 50míst ), salónek pro pořádání oslav ( 24míst ), venkovní zahrádka (40míst ), kuchyně, rozsáhlé zázemí a technické prostory. Dále je v přízemí nemovitosti provozována vinotéka s posezením, obchůdkem a vlastním zázemím ( včetně sociálního zařízení ), z čelní strany budovy je také situován samostatný vchod do penzionu a nabízí se dokončení započaté rekonstrukce prostoru pro apartmán či byt 2+kk ( 70m2 ) s vlastní koupelnou a toaletou.

2.NP je rozděleno na dvě samostatné části, každá s vlastním vstupem – v jedné části je vybudovaný prostorově nadstandardní podkrovní byt 5+1 se zimní zahradou a terasou. Tato terasa je situována na východní stranu, do klidné zahradní části objektu. Byt disponuje dvěma koupelnami. Ve druhé části 2.NP se nachází penzion, který má k dispozici 3 pokoje a apartmán – každá ubytovací kapacita má své sociální zařízení. Dále jsou zde dvě kanceláře a technické zázemí pro penzion.

V suterénu domu se nachází sklep s výtahem.

Veškeré vybavení objektu je součástí této nabídky.

Na zahradě je vybudovaný bazén, prostorný altánek s krbem, udírnou a sklípek. Kryté parkovací stání pro 2auta. Vstup do soukromé obytné části domu a vjezd pro auta automatickou bránou je k dispozici z neveřejné části objektu.

Přímo před nemovitostí se nachází veřejné parkoviště pro cca.20 aut a další parkovací možnosti pro cca. 30 aut jsou za objektem.

Dům má vlastní fotovoltanickou elektrárnu v hodnotě 9,4kWh. Energetická náročnost budovy – uvádím skupinu G ( štítek se vyhotovuje ).

Nemovitost je plně funkční, zavedená restaurace, vinotéka i penzion zajišťují zdroj příjmů z pronajatých prostor. Nový majitel může tuto víceúčelovou budovu nadále pronajímat prodloužením stávajících nájemních smluv nebo vymezit část prostor k soukromému užívání, případně zvolit zcela jinou koncepci pro daný objekt.

Kontakt na makléře

Eva Hložková
+420 603 711 517
info@realityblankyt.cz

Kontaktujte nás