Rychlý odkup Vaší nemovitosti – volejte 603 711 517 nebo pište sms – ozveme se zpět.

Rodinný dům Záhorovice, okr. Uherské Hradiště

Tato nabídka již není aktivní!

Cena: 2 590 000 Kč, Cena včetně provize a právních služeb , lokalita: Záhorovice
PRODÁNO
Sklep: ano
Zastavěná plocha: 461 m2
Plocha zahrady: 1681 m2
Plocha pozemku celkem: 2142 m2
Garáž: ano
Způsob vytápění: plynové ústřední
Zdroj teplé vody: elektrický bojler
Elektrický proud: ano
Druh krytiny: bramac
Kdy bude k dispozici : po KS
Kontakt na makléře : Eva Hložková tel. 603 711 517
Energetická náročnost budov: G-majitelem nedoloženo


Popis nemovitosti

Nabízím Vám ke koupi rodinný dům, v malebné obci Záhorovice, okres Uherské Hradiště. Nabízená nemovitost se nachází v klidné ulici a samotný dům má velmi příjemnou atmosféru. Jedná se celo podsklepený dům se zvýšeným přízemím a s částečně obytným podkrovím. Celková užitná plocha je cca. 187m2, zastavěná plocha a nádvoří 461m2, zahrada o výměře 1.681m2. Na pozemku je postavena zděná garáž se skladem. Na tuto stavbu navazuje zpevněná plocha s pergolou.

Dispozice domu: Suterén v úrovni terénu tvoří sklep, který je členěný na pět místností ( sklep, prádelna, kotelna, 2× sklad ).

Zvýšené přízemí tvoří bytová jednotka o celkové užitné ploše 84m2 ( vstupní hala, obývací pokoj, ložnice, kuchyň, komora, koupelna s vanou, samostatné WC a schodiště do podkroví )

Podkroví tvoří podesta a jeden pokoj o výměře cca. 19m2 , jehož výhled je orientován do ulice. Zbývající volný půdní prostor je možné využít k rekonstrukci na obytnou část ( stropy jsou betonové )

Za domem se nachází velmi pěkná, prostorná zahrada se vzrostlými, ovocnými stromy. Na konci zahrady je možné projít brankou do lesa. Přední část tvoří nájezd do garáže, předzahrádka a vstup do domu.

Nabízený rodinný dům pochází z roku 1950 a po celou dobu je ve vlastnictví jedné rodiny. Dům je v udržovaném stavu, v r. 2007 proběhla rekostrukce střechy ( taška Bramac ). Ohřev vody elektrickým bojlerem, topení ústřední plynové, voda a kanalizace obecní, na pozemku vlastní studna s rozvodem do domu ( opětovné zprovoznění po instalaci nového čerpadla, původní bylo odpojeno při realizaci měděných rozvodů elektřiny ve sklepě ), okna původní kastlová.

V obci je velmi dobré dopravní napojení a zastávka vlaku, autobusu je cca. 500m od domu. V blízkosti se nachází školka, ZŠ, obchody, pošta, restaurace.

Kontakt na makléře

Eva Hložková
+420 603 711 517
info@realityblankyt.cz

Kontaktujte nás