Rychlý odkup Vaší nemovitosti – volejte 603 711 517 nebo pište sms – ozveme se zpět.

Rodinný dům Tlumačov

Cena: 5 635 000 Kč, Cena včetně provize a právních služeb , lokalita: Tlumačov
NOVÁ CENA
Místností: 7+2
Sklep: ano
Garáž: ne
Poslední rekonstrukce : 2020
Způsob vytápění: plynové ústřední,krb
Zdroj teplé vody: bojler
Elektrický proud: ano
Kontakt na makléře : Eva Hložková tel. 603 711 517
Energetická náročnost budov: "G"- štítek se vyhovuje


Popis nemovitosti

Nabízená nemovitost – rodinný dům se dvěma nadzemními a jedním podzemním podlažím, se nachází v obci Tlumačov, 17km od krajského města Zlín ( 20minut autem ).

Dispozice: 7+2 se dvěma koupelnami a samostatná bytová jednotka v suterénu domu o velikosti 2+kk, celková zastavěná plocha 176m2, terasa 18m2, sklepní prostory, zahrada 701m2, celková podlahová plocha rodinného domu cca. 375m2.

Suterén rodinného domu o celkové ploše 150m2 tvoří bytová jednotka 2+kk se sociálním zázemím, samostatným vchodem a ve zbývající části suterénu je kotelna, dále dvě místnosti sloužící jako sklep a prádelna.

V 1.nadzemní podlaží se nachází vstup do domu, prostorná předsíň, obývací pokoj s krbem, kuchyň s terasou, ložnice a dvě koupelny. Jedna se sprchovým koutem a toaletou, druhá s vanou a toaletou.

Ve druhém nadzemním podlaží je pět pokojů a galerie. Do 2. NP vede uzavřené schodiště z kuchyně.

Dům je ve velmi dobrém stavu, po rekonstrukci provedené v roce 2019. Za domem se nachází zahrada se studnou.

Vybavení: dvě kuchyňské linky včetně spotřebičů – plynové sporáky s elektrickou troubou, odsavač par, krb v 1.NP. Podlahy – keramická dlažba a plovoucí podlahy, okna a vstupní dveře plastové.

V rámci rekonstrukce byla realizována kompletní výměna oken, dveří ( interiérových i vstupních ), nové napojení do veřejné kanalizace, veškeré rozvody topení v mědi a voda v plastu, nové radiátory, plynový kotel a bojler, komplet nové omítky, plovoucí podlahy a dlažby, koupelny, kuchyňské linky včetně spotřebičů.

Energetickou náročnost uvádím třídu „G“ – štítek se vyhotovuje. Nabídková cena je uvedena včetně poplatků, provize a služeb realitní kanceláře s úschovou kupní ceny u advokáta. Doporučuji osobní prohlídku.

Kontakt na makléře

Eva Hložková
+420 603 711 517
info@realityblankyt.cz

Kontaktujte nás