Rychlý odkup Vaší nemovitosti – volejte 603 711 517 nebo pište sms – ozveme se zpět.

Rodinný dům Vítová, Zlín

Cena: 1 990 000 Kč, Cena včetně provize a právních služeb , lokalita: Zlín, Fryšták - Vítová
REZERVACE
Místností: 3+1
Sklep: ne
Plocha pozemku celkem: 559 m2
Garáž: ano
Způsob vytápění: ústřední elektrické
Zdroj teplé vody: elektrický bojler
Elektrický proud: ano
Kontakt na makléře : Eva Hložková tel. 603 711 517
Energetická náročnost budov: "G"- nedoloženo


Popis nemovitosti

Nabízím Vám ke koupi rodinný dům, v malebné obci Vítová, 10 km od města Zlín. Nabízená nemovitost je situována z jedné strany jako řadový dům ( sousedí s novostavbou domu ), přízemní, s částečně obytným podkrovím.

Celková užitná plocha domu je cca.120 m2, pozemek 559 m2. Na zahradě je postavena samostatná zděná garáž o užitné ploše cca. 29m2 a dřevěný přístavek cca. 20m2.

Dispozice domu: V přízemí se nachází kuchyň, dva prostorné pokoje, pracovna, koupelna, spižírna a uzavřená veranda. WC suché.

Podkroví tvoří jeden pokoj, komora, chodbička a půdní prostor o výměře cca. 43 m2, který je možné využít k rekonstrukci na obytnou část.

Rodinný dům je v udržovaném stavu, postaven převážně z pálené cihly, menší část tvoří kotovice, okna v přízemí plastové ( ve dvou pokojích a pracovně ), dům je napojen na domácí vodárnu z vlastní studny, topení elektrickým kotlem a ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Rozvody elektřiny jsou vedeny v trubkách ( částečně v mědi ), stropy trámové s betonovým potěrem, střecha pozinkovaný plech. V domě jsou z části nové omítky. Napojení na obecní vodovod, kanalizaci a plyn je v dosahu.

Dům obklopuje travnatá a okrasná zahrada.

Nemovitost je v dobrém stavu, dle dnešních standardů vyžaduje rekonstrukci WC a připojení na kanalizaci.

Kontakt na makléře

Eva Hložková
+420 603 711 517
info@realityblankyt.cz

Kontaktujte nás