Rychlý odkup Vaší nemovitosti – volejte 603 711 517 nebo pište sms – ozveme se zpět.

Rodinný dům Kostelec u Zlína

Cena: 4 200 000 Kč, lokalita: Zlín, Kostelec
NOVINKA
Místností: 4+kk
Sklep: ano
Garáž: stání s přístřeškem
Poslední rekonstrukce : průběžně
Způsob vytápění: ústřední elektrické
Zdroj teplé vody: elektrický bojler
Elektrický proud: ano
Druh krytiny: pozinkovaný plech
Kontakt na makléře : Eva Hložková tel. 603 711 517
Energetická náročnost budov: "G"- nedoloženo


Popis nemovitosti

Nabízím Vám ke koupi rodinný dům, v těsné blízkosti města Zlín, místní část Kostelec. Tato nemovitost je vedená jako bytová jednotka a je součástí samostatně stojícího domu ve tvaru „L“ ( princip zlínského půldomku ). Rodinný dům je prostorově a funkčně nezávislý na zbývající část domu, má i své kompletní oplocení a vlastní vchod.

Nabízená nemovitost je situována k lesu, s orientací na jižní stranu, podsklepená, s obytným přízemím a půdou.

Celková užitná plocha domu ( včetně půdy a sklepa ) je 102m2, zahrada k užívání je ve vlastnictví Statutárního města Zlín, se kterým je uzavřena nájemní smlouva o bezplatném užívání na dobu neurčitou. Na pozemku je k dispozici parkovací stání s přístřeškem, zastřešené posezení s krbem a kuchyňkou.

Dispozice domu: V přízemí domu se nachází předsíň, kuchyň, koupelna, obývací pokoj s kuchyňským koutem a dvě ložnice. Podkroví tvoří prostor o výměře cca. 32m2, ve kterém je možné zbudovat další obytnou místnost včetně sociálního zařízení. V suterénu jsou k dispozici tři sklepní místnosti.

Rodinný dům je ve výborném stavu, po rekonstrukci včetně fasády, sádrokartonové podhledy, nová kuchyňská linka včetně vestavěných spotřebičů ( myčka, sklokeramická deska a elektrická trouba, odsavač par ), koupelna se sprchovým koutem a toaletou, podlahy plovoucí, okna plastové, rozvody elektřiny v mědi a vody v plastu, dům je napojen na obecní vodovod, kanalizaci, zdrojem vytápění je elektrický kotel s rozvody ukončenými radiátory, ohřev vody zajišťuje elektrický bojler, střecha pozinkovaný plech, obvodové zdivo smíšené ( kotovice ).

Vynikající dostupnost, blízkost zastávky MHD, příroda na dosah.

Kontakt na makléře

Eva Hložková
+420 603 711 517
info@realityblankyt.cz

Kontaktujte nás