Rychlý odkup Vaší nemovitosti – volejte 603 711 517 nebo pište sms – ozveme se zpět.

Bytová jednotka 2+1, Kostelec u Zlína


Cena: 3 560 000 Kč, Cena včetně provize a právních služeb , lokalita: Kostelec u Zlína
REZERVACE
Stavební materiál: smíšené zdivo
Vlastnictví: OV
Termín uvolnění: dohodou
Energetická náročnost budovy: G-nedoloženo


Popis nemovitosti

Útulný, kompletně zrekonstruovaný byt, v těsné blízkosti Zlína, místní část Kostelec. Tato nemovitost je vedená jako bytová jednotka a je součástí samostatně stojícího domu ve tvaru „L“ ( princip zlínského půldomku ). Rodinný dům ( bytová jednotka ) je prostorově a funkčně nezávislý na zbývající část domu, má i své kompletní oplocení, vlastní vchod a parkovací stání s přístřeškem.

Užitná plocha: byt 50m2, půda cca. 32m2, sklepy se sníženým stropem 26m2.

Dispozice: viz. půdorys v galerii fotografií. Stávající dispozice 2+1 (3+kk) není vhodná pro větší rodinu. Pro využití půdních prostor by bylo potřeba nahradit stávající stahovací schody adekvátním schodištěm.

K bytu náleží zahrada – městská část pozemku ( trvalé a bezplatné užívání dle nájemní smlouvy ) o výměře cca. 150m2. K odpočinku slouží zastřešené posezení s krbem a kuchyňkou.

Orientace na slunnou jižní stranu, s výhledem k lesu.

Stav nemovitosti: výborný stav, po rekonstrukci včetně fasády, sádrokartonové podhledy, nová kuchyňská linka včetně vestavěných spotřebičů ( myčka, sklokeramická deska a elektrická trouba, odsavač par ), koupelna se sprchovým koutem a toaletou, podlahy plovoucí, okna plastové, rozvody elektřiny v mědi a vody v plastu.

Dům je napojen na obecní vodovod, kanalizaci, zdrojem vytápění je elektrický kotel s rozvody ukončenými radiátory, ohřev vody zajišťuje elektrický bojler, střecha pozinkovaný plech, obvodové zdivo smíšené ( kotovice ).

Vynikající pěší i dopravní dostupnost, blízkost zastávky MHD, spousta možností pro volnočasové aktivity (cyklostezka, koupaliště a lázně, ZOO Lešná), příroda na dosah.

Kontakt na makléře

Eva Hložková
+420 603 711 517
info@realityblankyt.cz

Kontaktujte nás