Rychlý odkup Vaší nemovitosti – volejte 603 711 517 nebo pište sms – ozveme se zpět.

Rodinný dům Horní Lapač

Cena: 4 200 000 Kč, Cena včetně provize a právních služeb , lokalita: Horní Lapač
REZERVACE
Místností: 3+1
Sklep: ne
Zastavěná plocha: 116 + 34 m2
Plocha zahrady: 360 m2
Plocha pozemku celkem: 511 m2
Garáž: ano
Způsob vytápění: plynové ústřední,krb
Zdroj teplé vody: elektrický bojler
Elektrický proud: ano
Druh krytiny: eternit
Kdy bude k dispozici : dohodou
Kontakt na makléře : Eva Hložková tel. 603 711 517
zobrazit celou tabulku
Energetická náročnost budov: "G"- nedoloženo


Popis nemovitosti

Rodinný dům v obci Horní Lapač ( úpatí Hostýnských vrchů ), s výbornou dostupností do 13 km vzdáleného Zlína a 5 km od Holešova.

Dům je jednopodlažní s obytným podkrovím a lodžií, technické zázemí, sklad, dílna, garáž, zahrada. Na část domu navazuje dílna s garáží a tvoří tak příjemné, klidové atrium se vstupem na zahradu. Pod pergolou je umístěna udírna. Dům je kompletně oplocený, s automatickou vjezdovou bránou.

Dispozice: prostorný 3+1 – v přízemí obývací pokoj, kuchyň, komora, koupelna, toaleta, předsíň a schodiště do podkroví, zádveří. V podkroví se nachází dva pokoje, lodžie, WC, půda.

Stavební materiál: kombinace pálená cihla a tvárnice, okna dřevěné, střecha eternit a nadstřešení nad udírnou pozinkovaný plech, stropy dřevěné, vytápění ústřední plynové ( litinové radiátory ) nebo krbovými kamny, ohřev vody elektrickým bojlerem, odpad do septiku s přepadem do obecní kanalizace, voda z obecní studny ( ponorné čerpadlo ), rozvody vody v plastu, elektřina – rozvody pro osvětlení v hliníku, zásuvky – měď.

Nabízený rodinný dům byl kompletně přestavěn v roce 1992, zastavěná plocha činí cca. 116m2, užitná plocha ( včetně lodžie, technického zázemí a půdy ) činí cca. 190m2, garáž s dílnou 34m2, rovinatá zahrada má výměru cca. 360m2 .

Měsíční náklady činí 3.900,–Kč ( elektřina, plyn, za odběr vody se platí pouze stočné )

V obci se nachází obecní úřad, čerpací stanice, prodejna potravin, zastávka autobusu. MŠ a ZŠ 1.- 4. stupeň je vzdálená 1km ( Martinice ), ZŠ od 5. stupně ve Fryštáku nebo Holešově.

Kontakt na makléře

Eva Hložková
+420 603 711 517
info@realityblankyt.cz

Kontaktujte nás