Rychlý odkup Vaší nemovitosti – volejte 603 711 517 nebo pište sms – ozveme se zpět.

O nás

Naše realitní kancelář má již od roku 1999 své místo na trhu s realitami ve Zlínském kraji, kde máme kancelář i své sídlo.

Naší činností je zprostředkování prodeje a koupě bytů, rodinných domů, rekreačních objektů, pozemků, komerčních objektů v oblasti Zlína a blízkého okolí. Zajišťujeme také oddlužení a v případě, že nemůžete čekat na prodej nemovitosti, realizujeme výkupy.

Právě dokonalá znalost Zlínského realitního trhu, mnohaleté zkušenosti, právní povědomí a vyřešení složitých transakcí nám umožňuje poskytovat Vám velmi kvalitní a komplexní služby.

Krédem naší realitní kanceláře je profesionalita, individuální přístup a spokojenost klientů.

Každý z Vás, klientů, je pro nás osobností, která potřebuje poradit či přímo vyřešit svou bytovou, případně finanční situaci, což je pro nás veliká zodpovědnost. Koupě či prodej nemovitosti je u velké části z nás jedním z nejzásadnějších životních rozhodnutí a jednou z největších investic a my jsme si této skutečnosti vědomi. Proto se snažíme být pravými profesionály jak v orientaci na samotném realitním trhu, rovněž tak v jednání s klientem či s dalšími zúčastněnými stranami.

Spolupráce s odborníky v oblasti realitních služeb zahrnuje bankéře, právníky, odhadce apod. To vše umožňuje dokonalý servis zákazníkovi, protože některé realitní případy jsou opravdu složité a klient se v dané situaci sám není schopen vůbec orientovat.

Sledujeme současné dění na trhu s realitami a nabízíme aktuální úvěrové produkty, hypotéky apod.

Výsledky naší práce jsou založeny na čestném a solidním jednání. Odpovědnost vůči klientům garantujeme veškerým svým majetkem!

Na spolupráci s Vámi se těší kolektiv RealityBlankyt.